Orientation

Loading Een ogenblik geduld
De pagina wordt geladen
Loading

Gelieve aan te melden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navigatie

http://shop.win2.nu/www.salden.nlwww.vermarcsport.com/nl/design-your-own-customteamwearwww.vnz.be/voordelen-terugbetalingen/sport-fitnessclub/www.leds-sport.nl/
www.vermarcsport.com/nl/design-your-own-customteamwearwww.vnz.be/voordelen-terugbetalingen/sport-fitnessclub/www.leds-sport.nl/http://shop.win2.nu/www.salden.nl

LAATSTE UPDATE CORONAVIRUS


25/06 Versoepeling coronamaatregelen vanaf 1 juli

Vanaf 1 juli gaat fase 4 van de afbouw in:

  1. -Het zal toegelaten zijn om te sporten in groepen van 50 personen
  2. -Wegtochten en MTB-tochten kunnen ook weer doorgaan vanaf 1 juli. Het zal echter wel verplicht zijn voor de deelnemers om zich vooraf in te schrijven en contactloos (ter plaatse of vooraf) te betalen. Voor de organisatoren is er een ‘Gids Recreatieve Tochten’ beschikbaar met de coronamaatregelen die toegepast moeten worden. Deze gids kan u hier terugvinden: https://vwb.be/59/Downloads.


Voor en na het sporten gelden de algemene regels (dus ook voor de horeca). Bubbels zijn uitgebreid naar 15 personen.
 

Meer info over deze nieuwe fase kan u hier terugvinden: https://www.info-coronavirus.be/nl/faq/

 

VLAAMSE WIELRIJDERSBOND

Adres secretariaat:

Vlaamse Wielrijdersbond vzw
Bosstraat 101, 9255 Buggenhout

Website: www.vlaamsewielrijdersbond.be of www.vwb.be

Algemene e-mail:  vwb@vwb.be

Openingsuren: van 8u30 tot 12u30 en van 13u tot 16u30 (vrijdag 15u30)

Tel: 052/33 29 80
Tel pechdienst: 0800/787 62

Rekeningen: KBC 446-3611131-58
BIC KREDBEBB
IBAN BE95 4463 6111 3158
Ondernemingsnummer: 0417.758.511 

Info en contact

 

Frans Van Ingelgem

Voorzitter, Hoofdredacteur

 

frans@vwb.be

 

 

 

Werner Van Ingelgem

Manager

 

werner@vwb.be

 

 

Marleen Van De Maele

Administratief Coördinator

Administratie, Boekhouding, ICT

052 34 53 90

marleen@vwb.be

 

 

Matthias De Leenheer

Sporttechnisch Coördinator

Kalenders, reglementen, sportbeleid, opleidingen, ethisch verantwoord sporten

052 34 53 97

matthias@vwb.be

 

 

Bert De Sitter

Sporttechnische medewerker

Verzekering, klassementen, uitlening en verkoop

052 34 53 98

bert@vwb.be

 

 

Koen Cools

Administratief medewerker

Magazine, Marketing & communicatie

052 21 87 34

koen@vwb.be

 

Provinciale voorzitters

 

Robert De Backer

Antwerpen

03 314 66 46

debacker.robert@skynet.be

 

 

Camiel Vanwelkenhuyzen

Limburg

013 44 15 07

vanwelkenhuyzen_c@hotmail.com

 

 

Gaston De Gryse

West-Vlaanderen

0472 41 80 82

gastondegryse@skynet.be


 

 

Willy Leroy

Vlaams Brabant

016 48 99 80

willy.leroy@pandora.be

 

 

Maurice Heymans

Oost-Vlaanderen

052 33 47 86

 

Nog geen lid bij de grootste wielerbond van Vlaanderen?

Schrijf jezelf en je gezin dan nu in voor slechts €32