Gelieve aan te melden

Navigatie

http://bowdybrave.com/dealerlocator/www.leds-sport.nl/http://bit.ly/Aerothanwww.vnz.be/voordelen-terugbetalingen/sport-fitnessclub/
http://bit.ly/Aerothanwww.vnz.be/voordelen-terugbetalingen/sport-fitnessclub/http://bowdybrave.com/dealerlocator/www.leds-sport.nl/

Hoe uw attest voor de mutualiteit bekomen?

Jouw persoonlijk attest voor je ziekenfonds/mutualiteit kan je terugvinden door je eerst aan te melden op onze website. Indien je je logingegevens niet meer weet kan je deze altijd opnieuw opvragen door op de knop 'wachtwoord vergeten' te klikken.

Eens je bent aangemeld, klik je in de blauwe titelbalk op Mijn Beheer.

1/ Je kan in dit menu dan klikken op het icoon "ATTEST ZIEKENFONDS"
2/ selecteer dan in het keuzemenu op het jaartal waarvan je het attest wil downloaden
3/ Je klikt vervolgens op "downloaden"
je kan je attest dan rechtstreeks openen of op een locatie op je computer opslaan
Zie je het niet meteen staan? Kijk dan linksonder op je computerscherm of navigeer naar de "download" map van je eigen toestel. Daar worden alle documenten opgeslagen die je van het internet downloadt.

OPGELET
Dien uw attest pas in, wanneer het effectief het jaar is waarop het lidmaatschap slaat. Dus stel, u verlengt in september uw lidmaatschap, dan zal het attest voor het volgende jaar reeds beschikbaar zijn. MAAR wacht met dit te downloaden en in te dienen tot januari. Anders is de kans meer dan reëel dat uw mutualiteit deze terugbetaling weigert.

Attest bezorgen aan uw mutualiteit
Heel wat mutualiteiten bieden vandaag de dag ook de mogelijkheid om deze attesten online up te loaden via hun website/app of om deze door te mailen. Informeer hiervoor bij uw mutualiteit of neem een kijkje hieronder:
 
CM - CM APP of EMAIL
CM Antwerpen antwerpen@cm.be
CM Brugge

brugge@cm.be

CM Brussel

lcm@cm.be

CM Eupen eupen@mc.be
CM Hainaut Oriental (fr.)

MCHO@mc.be

CM Hainaut Picardie (fr.)

MCHP@mc.be

CM Leuven

leuven@cm.be

CM Limburg

limburg@cm.be

CM Luik (fr.)

liege@mc.be

CM Luxemburg (fr.)

arlon@mc.be

CM Mechelen-Turnhout

antwerpen@cm.be

CM Midden-Vlaanderen

midden-vlaanderen@cm.be

CM Namen (fr.)

namur@mc.be

CM Oostende-Veurne-Diksmuide

oostende@cm.be

CM Roeselare-Tielt

roeselaretielt@cm.be

CM Sint-Michielsbond

cmdirect.smb@cm.be

CM Verviers

verviers@mc.be

CM Waals-Brabant (fr.)

brabant.wallon@mc.be

CM Waas-Dender

waasendender@cm.be

CM Zuid West-Vlaanderen (Kortrijk)

zwvl@cm.be

Socialistische mutualiteit - SOLIDARIS
Via aanvraagformulier op de website: Via deze link
Antwerpen antwerpen@solidaris.be
Limburg limburg@solidaris.be
West-Vlaanderen westvlaanderen@solidaris.be
Oost-Vlaanderen oostvlaanderen@solidaris.be
Vlaams-Brabant mail@fsmb.be
Onafhankelijk ziekenfonds - HELAN
Helan algemeen (Vroegere Oz en Partena) http://mijn.helan.be/ of "mijn helan" app
Neutraal ziekenfonds
VNZ (Vlaams Neutraal Ziekenfonds) Gezondheidszorgen@vnz.be
NZV (Neutraal Ziekenfonds Vlaanderen) info@nzvl.be
Liberale mutualiteit
LM Plus info@lmplus.be
MUTPLUS info@mutplus.be
Lm Oost-Vlaanderen info.ov@lm.be

Tegemoetkoming ziekenfonds bij uw VWB lidmaatschap

Nog geen lid bij de grootste wielerbond van Vlaanderen?

Schrijf jezelf en je gezin dan nu in voor slechts €40

Loading Een ogenblik geduld
De pagina wordt geladen
Loading